2Czujesz się zmęczona zimą, ospała, senna i bez życia? Co zrobić, by wraz z przyjściem wiosny czuć w sobie nieskończone pokłady energii, by cieszyć się każdym dniem? By z radością wstawać rano i iść do pracy?Oto kilka pomysłów:
1. Zapisz się na siłownię – odchudzanie pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, wymodelujesz sylwetkę, nabierzesz siły i energii, wzmocnisz swój układ odpornościowy. Po wysiłku poczujesz zadowolenie – wzrośnie w Twoim organizmie poziom tak zwanych hormonów szczęścia. Wspólne chodzenie na siłownie może być również dobrą okazją do zacieśnienia więzi z przyjaciółką. A może to właśnie na siłowni poznasz nową przyjaciółkę?
2. Przejdź na dietę – nie chodzi o to, abyś zrzucała od razu dziesięć kilogramów, chodzi tu raczej o wyrobienie w sobie odpowiednich nawyków. Dieta zakłada pewne ograniczenia, które pozwalają ćwiczyć charakter.
3. Wymień garderobę. To chyba najlepszy pomysł ze wszystkich – nie wymaga wielkiego wysiłku ( przecież zakupy lub wymienienie zawartości szafy nie należą do najcięższych obowiązków) a efekty widać niemalże od razu.