Dieta – cud to dieta, która spowoduje utratę kilogramów przy minimalnym wręcz wysiłku ze strony osoby, która się jej podjęła. Nie należy obawiać się też efektu jo – jo, nie ma prawa pojawić się w tej diecie.

Odchudzanie związane jest z pewnymi wyrzeczeniami. Dieta – cud jako taka nie istnieje, mogą jednak stać się nią diety, które są dla Ciebie wyjątkowo mało uciążliwe, a przy tym przynoszą naprawdę zdumiewające rezultaty. Możesz wybierać pośród naprawdę ogromnej ilości sposobów na schudnięcie. Jeśli nie sprawdziła się dieta oparta na jedzeniu konkretnego składnika, następnym razem wybierz taką, w którejś jakiś składnik jest ograniczony. Próbuj diet krótszych i dłuższych, takich podczas stosowania których nie odczuwasz głodu i tych bardziej restrykcyjnych.

Nie istnieje żadna uniwersalna dieta, która w cudowny sposób pozwoliłaby nam schudnąć. Jeśli jednak zastosujesz się do wskazówek odpowiedniej diety ( wyłonionej prawdopodobnie na zasadzie prób i błędów ), bardzo szybko odnajdziesz swoją prywatną dietę – cud.